Adressen

Kerkbestuur & kerngroepen

Adressen

Kerkbestuur

Louis Vermeulen – Penningmeester
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@parochiefederatie.nl

Wim Janssen – Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: secretaris@parochiefederatie.nl

Jetske Gilsing – Tweede secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: ggil@ziggo.nl

Dorien Peters – Bestuurslid
Molenbergstraat 21
6083 AW Nunhem
E-mail: dhapeeters@kpnmail.nl

 

Pastoor Constantijn Dieteren – Voorzitter
Schepenbank 17
6081 DB Haelen
Telefoon: 0475 – 591622
E-mail: pastoor@parochiefederatie.nl

Frank Severens – Gebouwen en terreinen Berikstraat 33 6082 AM Buggenum E-mail: gebouwen@parochiefederatie.nl

Wim Engels – P & O – vrijwilligers
Kampweg 13
6081 BH Haelen
E-mail: personelezaken@parochiefederatie.nl

Henny van de Vorle – Pastorale zaken
Kasteellaan 9
6081 AN Haelen
E-mail: pastoralezaken@parochiefederatie.nl

Adressen

Kerngroep Parochie Buggenum

Frank Severens – Voorzitter – communicatie – gebouwen – terreinen
Berikstraat 33
6082 AM Buggenum
E-mail: frank.severens@hotmail.com

Theo Verdonschot – Secretaris
Galgenberg 37
6082 AZ Buggenum
E-mail: t.verdonschot1@ziggo.nl of aldegundis@ziggo.nl

H. Hillen – Administrateur
Holstraat 43
6082 BB Buggenum
E-mail: hpjhillen@hotmail.com

Henny van de Vorle – Pastoraal
Kasteellaan 9
6081 AN Haelen
E-mail: hennyvandevorle@outlook.com

R. Lumens – P & O
Margrietstraat 3
6082 AL Buggenum
E-mail: jjhlumens@kpnmail.com

Adressen

Kerngroep Parochie Haelen

Theo Hoekjan – Voorzitter – communicatie
De Keverbergstraat 50
6081 BM Haelen
E-mail: th.hoekjan@kpnmail.com

Joost de Meijer – Secretaris
De Wieert 7
6081 AL Haelen
E-mail: demeijerjoost@gmail.com

Wim Janssen – Plaatsvervangend Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: cwjanssen@kpnmail.com

F. Wijenberg – Koor
Houtrustlaan 6
6081 CX Haelen
E-mail: jeffw@hetnet.nl

Marrije Vos – Pastoraal – kerkhof (beheer, begravingen, onderhoud) 80+
’t Laar 11
6081 CW Haelen
E-mail: marrije.vos11@gmail.com

Wim Engels – P & O
Kampweg 13
6083 BH Nunhem
E-mail: wbmengels@hotmail.com

T. Kwee – Vrijwilligerszaken
Houtrustlaan 26
6081 CX Haelen
E-mail: tjienkwee@gmail.com

Bianca van Oeteren-Claessen – Administrateur
Hoogveld 2
6081 HB Haelen
E-mail: mbvanoeteren@home.nl

Adressen

Kerngroep Parochie Horn

Wim Tromp – Voorzitter-communicatie
De Peel 13A-3
6097 NL Heel
E-mail: voorzitter@martinuskerkhorn.nl

Jacqueline Vesters – Vice-voorzitter – Personele Zaken
Graaf Jacobstraat 21
6085 CT Horn
E-mail: personelezaken@martinuskerkhorn.nl

Jetske Gilsing – Secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: secretaris@martinuskerkhorn.nl

Louis Vermeulen – Administrateur
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@martinuskerkhorn.nl

Mia Graef – Pastorale Zaken
Bergerweg 10
6085 AT Horn
E-mail: pastoralezaken@martinuskerkhorn.nl

Adressen

Kerngroep Parochie Nunhem

Ruud Müller – Voorzitter – gebouwen – terreinen – administrateur
Mariënschootstraat 34
6083 BD Nunhem
E-mail: ruudmuller@home.nl

Jean-Peter Adams – Secretaris – communicatie
Bernhardstraat 23
6081 EN Haelen
E-mail: jp.adams@nunhem.nl

A. Müller – Pastoraal
Mariënschootstraat 34
6083 BD Nunhem
E-mail: ruudmuller@home.nl

Jan Bertjens – P & O
Berkenlaan 13
6088 AM Roggel
E-mail: janbertjens@gmail.com

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.