Adressen

Kerkbestuur & kerngroepen

Adressen

Kerkbestuur

Pastoor Patrick Lipsch – Voorzitter
(bij urgentie: 06 – 54761208)
Bergerstraat 11
6086 BL Neer
Telefoon: 0475 – 510105
E-mail: pastoor@parochiefederatie.nl

Kapelaan Rajan Nesaiyan
(bij urgentie: 06 – 47755001)
Schepenbank 17
6081 DB Haelen
Telefoon: 0475 – 480284
E-mail: kapelaan@parochiefederatie.nl

Dorien Peters – Bestuurslid
Molenbergstraat 21
6083 AW Nunhem
E-mail: dhapeeters@kpnmail.nl

 

Henny van de Vorle – Pastorale zaken
Kasteellaan 9
6081 AN Haelen
E-mail: pastoralezaken@parochiefederatie.nl

Louis Vermeulen – Penningmeester
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@parochiefederatie.nl

Wim Janssen – Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: secretaris@parochiefederatie.nl

Jetske Gilsing – Tweede secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: ggil@ziggo.nl

Frank Severens – Gebouwen en terreinen
Berikstraat 33
6082 AM Buggenum
E-mail: gebouwen@parochiefederatie.nl

Wim Engels – P & O – vrijwilligers
Kampweg 13
6081 BH Haelen
E-mail: personelezaken@parochiefederatie.nl

Adressen

Kerngroep Parochie Buggenum

Frank Severens – Voorzitter – communicatie – gebouwen – terreinen
Berikstraat 33
6082 AM Buggenum
E-mail: frank.severens@hotmail.com

H. Hillen – Administrateur
Holstraat 43
6082 BB Buggenum
E-mail: hpjhillen@hotmail.com

Henny van de Vorle – Pastoraal
Kasteellaan 9
6081 AN Haelen
E-mail: hennyvandevorle@outlook.com

Adressen

Kerngroep Parochie Haelen

Theo Hoekjan – Voorzitter – communicatie
De Keverbergstraat 50
6081 BM Haelen
E-mail: th.hoekjan@kpnmail.com

Joost de Meijer – Secretaris
De Wieert 7
6081 AL Haelen
E-mail: demeijerjoost@gmail.com

Wim Janssen – Plaatsvervangend Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: cwjanssen@kpnmail.com

F. Wijenberg – Koor
Houtrustlaan 6
6081 CX Haelen
E-mail: jeffw@hetnet.nl

Hetty Klootwijk-van Doolen – Administrateur
Houtrustlaan10
6081 CX Haelen
E-mail: h-j.klootwijk@home.nl

Wim Engels – P & O
Kampweg 13
6083 BH Nunhem
E-mail: wbmengels@hotmail.com

T. Kwee – Vrijwilligerszaken
Houtrustlaan 26
6081 CX Haelen
E-mail: tjienkwee@gmail.com

Adressen

Kerngroep Parochie Horn

Wim Tromp – Voorzitter-communicatie
De Peel 13A-3
6097 NL Heel
E-mail: voorzitter@martinuskerkhorn.nl

Jacqueline Vesters – Vice-voorzitter – Personele Zaken
Graaf Jacobstraat 21
6085 CT Horn
E-mail: personelezaken@martinuskerkhorn.nl

Jetske Gilsing – Secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: secretaris@martinuskerkhorn.nl

Louis Vermeulen – Administrateur
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@martinuskerkhorn.nl

Mia Graef – Pastorale Zaken
Bergerweg 10
6085 AT Horn
E-mail: pastoralezaken@martinuskerkhorn.nl

Marjo Smeets – Lid
Beurik 2a
6085 AD Horn
E-mail: jambsmeets@ziggo.nl

Adressen

Kerngroep Parochie Nunhem

Tiny Nijssen – Administrateur
Kerkstraat 13
6083 AD Nunhem
E-mail: tiny@henn.nl

Jean-Peter Adams – Secretaris – communicatie
Bernhardstraat 23
6081 EN Haelen
E-mail: jp.adams@nunhem.nl

Jan Bertjens – P & O / Begraafplaats
Berkenlaan 13
6088 AM Roggel
E-mail: janbertjens@gmail.com

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.