Stichting Henk Arts help Sierra Leone Verlengd

* Attentie:
Vóór aanvang en aansluitend aan de H. Mis op zondag 27 september, zijn achter in de kerk spullen te koop zoals: waaiers, sleutelhangers van kralen, sieraden, matjes, gemaakt door leerlingen van de nijverheidsschool in Port Loko, Sierra Leone. Alsook allerlei soorten zelfgemaakte jam en kaarten. De opbrengst komt geheel ten goede aan scholing en voeding van de kinderen in het weeshuis St. Martins in Sierra Leone waar de ‘Stichting Henk Arts Help Sierraleone’ zich al 20 jaar lang voor inzet.
Gewoon een gift is natuurlijk ook van harte welkom.
Wij zien u graag op 27 september a.s. Van harte welkom
foto: Bron Website Stichting Henk Arts

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.