Woord van Pastoor Patrick Lipsch

Allerzielen:                                                                    
Met Allerzielen beseffen wij weer eens des te meer hoe waardevol het leven van ‘n mens is. Wij noemen met ere de namen van hen die ons hun vriendschap en liefde gaven, die ons opvoedden en troostten, mensen die samen met ons door het leven gingen. Als wij van onze dierbaren afscheid moeten nemen, merken we eens te meer hoe belangrijk zij voor ons zijn. Iemand die je liefhebt los te moeten laten is altijd moeilijk. Zelfs als een dierbare een zeer gezegende leeftijd heeft bereikt willen wij hem of haar niet missen. Loslaten blijft moeilijk en dat mag zo zijn. Want mensen zijn kostbaar, mensen zijn uniek en zeker ook onmisbaar. Iedereen zal zich op eigen wijze zijn of haar dierbaren herinneren: hoe ze praatten, hoe ze lachten, hoe ze vriendelijk waren, hoe ze hun liefde hebben uitgedeeld. Het waren mensen van wie wij zeggen dat we blij zijn dat we hen hebben ontmoet, dat we samen onze levensweg zijn gegaan. Bij Allerzielen hoort in onze streken het Allerzielenlof waarbij we de namen noemen van onze overleden dierbaren van het afgelopen jaar, maar waarbij we zeker ook willen bidden voor al onze dierbaren. Mensen die hun sporen hebben nagelaten in ons leven.

Pastoor Patrick Lipsch

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.